Állásazonosító: 132196_HU_2

Network Support Associate Trainee

Helyszín:
Debrecen

Feladatok

  • LAN-/WAN hálózatos eszközökkel (Cisco) kapcsolatos feladatok ellátása
  • Hálózati eszközök figyelése, hálózati hibák regisztrálása, megoldása vagy továbbítása megoldócsoportok felé
  • Első szintű támogatás nyújtása hálózatos területen
  • Monitorozó és jegykezelő rendszer használata

Elvárások

  • Német (B2) nyelvtudás írásban és szóban
  • Angol nyelv (B1) ismerete írásban és szóban

Előny:

  • IT területen szerzett tapasztalat/ismeret

Személyiség:

  • Csapatszellem
  • Jó kommunikációs készségek
  • Határozott, magabiztos személyiség

Amit kínálunk

  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Kapcsolat

Kérdése van?

E-Mail: myhr_recruitment@telekom.com

Ez is érdekelhet:

Rólunk

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Munkavégzés helye

Kapcsolat

További információk

Adatvédelem